Окруашвілі залишили під вартою

Адвокати опротестували в грузинському суді попереднє ув'язнення Окруашвілі, проте апеляційний суд залишив вирок у дії.

Суддя Тбіліського апеляційного суду Омар Джорбенадзе залишив у силі рішення столичного міськсуду про попереднє ув'язнення на два місяці екс-міністра оборони Грузії Іраклія Окруашвілі, звинуваченого в корупції, повідомляє агентство "Новости-Грузия" з посиланням на прес-центр суду.

Інтереси Окруашвілі представляла його соратниця, адвокат Ека Беселія, хоча суддя ухвалив рішення і про те, щоб захист продовжувала призначений йому казначейський адвокат Мака Царцидзе.

Тбіліський міськсуд виніс ухвалу відносно Окруашвілі пізно вночі 29 вересня. Засідання повинне було відбутися вдень, але його початок було перенесено на вечір 28 вересня через проблеми з адвокатом.

Беселія, яка є одним із політичних прихильників колишнього міністра оборони, не змогла у п'ятницю вдень пройти в будівлю суду, де розв'язувалося питання про обрання запобіжного заходу для Окруашвілі на час слідства. Як заявила Беселія журналістам, у будівлю суду її не пропустили спеціально.

Представники Тбіліського міськсуду стверджують, що Беселія сама створила скандальну ситуацію. Охорона суду зупинила адвоката після того, як металодетектор знайшов у її сумочці якийсь предмет. Беселія відмовилася його пред'явити та покинула будівлю, заявляють у суді.

Суд призначив Окруашвілі казначейського адвоката.

"Беселія сказала, що вона не збирається повертатися в суд. Тому суд був вимушений призначити Окруашвілі казначейського адвоката Маку Царцидзе," - повідомили "Новости-Грузия" в прес-центрі Тбіліського міськсуду.

Екс-міністр оборони Грузії був затриманий правоохоронними органами Грузії по звинуваченню в корупції ввечері 27 вересня, через день після того, як оголосив про створення опозиційного руху "За єдину Грузію" і виступив із цілою серією скандальних заяв, що компрометують вище керівництво країни.

Окруашвілі, зокрема, заявив про те, що президент Грузії Михайло Саакашвілі мав намір ліквідувати бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі, повідомив про те, що у керівництва Грузії існував секретний план операції по поверненню Цхінвалі під юрисдикцію Тбілісі, звинуватив сім'ю президента в корупції.

Екс-міністру оборони пред'явлені звинувачення по чотирьох статтях КК Грузії: у здирстві, відмиванні грошей, зловживанні службовими повноваженнями і службовій халатності.

Зокрема, слідство має у своєму розпорядженні інформацію про причетність Окруашвілі до операції зі створення підставної будівельної компанії, через яку міністерством оборони були оформлені замовлення на 140 мільйонів доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: