Окруашвілі звільнили

Екс-міністр оборони Грузії Іраклій Окруашвілі виплатив заставу в розмірі більше 6 мільйонів і минулої ночі був звільнений зі в'язниці.

Екс-міністр оборони Грузії Іраклій Окруашвілі виплатив заставу в розмірі більше 6 мільйонів і минулої ночі був звільнений з в'язниці номер 7 міста Тбілісі, повідомили журналістам у генпрокуратурі країни.

"Окруашвілі вніс заставу близько першої ночі, після чого його в супроводі представників генпрокуратури доправили до його квартири", - сказав представник генпрокуратури.

За словами нового адвоката екс-міністра Гіві Папуашвілі, Окруашвілі вніс заставу частково грошима, частково нерухомістю.

Окруашвілі утримували в камері для вбивць і рецидивістів, що відбувають вищу міру покарання - пожиттєве ув'язнення.

Після виходу з в'язниці Окруашвілі не робив жодних коментарів.

Нині він перебуває в себе вдома й залишатиметься на волі до початку судового процесу. 

Водночас генпрокуратура не припинила кримінальне переслідування Окруашвілі.

"Звільнення під заставу не означає, що він звільняється від відповідальності", - сказав Гварамія.

Раніше заступник генпрокурора Грузії повідомив, що Окруашвілі визнав себе винним у службовій халатності й частково - у здирстві. Він відмовився від звинувачень на адресу президента Грузії Михайла Саакашвілі.

За словами Гваравія, генпрокуратура врахувала громадський інтерес і клопотання адвоката екс-міністра й порушила кримінальну справу за тими звинуваченнями, які висунув Окруашвілі на адресу президента Грузії Михайла Саакашвілі. Колишній голова Міноборони Грузії 25 вересня звинуватив Саакашвілі в лобіюванні інтересів своєї сім'ї при здійсненні великих фінансових операцій, підготовці вторгнення до Південної Осетії, в розробці плану розколу Грузинської православної церкви, а також у намірі ліквідувати бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі.

За два дні після цієї заяви Окруашвілі затримали, йому було пред'явлено звинувачення у здирстві, відмиванні грошей, зловживанні службовими повноваженнями та службовій халатності.

Телеканал "Руставі-2" показав запис допиту Окруашвілі, зроблений 7 жовтня у присутності адвоката.

На питання про підготовку замаху на підприємця Бадрі Патаркацишвілі екс-міністр відповів, що не мав подібної інформації, а заяву зробив "для отримання політичних дивідендів".

Загалом Іраклій Окруашвілі сказав, що робив заяви проти президента Михайла Саакашвілі і його сім'ї з метою "дискредитації голови держави". 

"Подібних доказів немає, і відповідна заява служила дискредитації Саакашвілі", - сказав Окруашвілі.

Утім, один з адвокатів Іраклія Окруашвілі Ека Беселія стверджує, що він дав показання під тиском. Про це вона заявила журналістам у понеділок, повідомляє агенція "Новости-Грузия”.

”Жоден з адвокатів, які ведуть справу Окруашвілі, не присутній на допиті. Нас навіть не сповістили про те, що його повинні допитати. Допит було здійснено в суботу - неділю, коли слідство не ведеться. Ми нічого не знали", - заявила Беселія.

Крім того, вона зауважила, що на "допиті присутній абсолютно невідомий їй адвокат". "Окруашвілі, радше за все, допитали під тиском", - зауважила вона.

Беселія також заявила, що намагалася пройти до ізолятору номер 7, де попередньо ув'язнено її підзахисного, але її не пропускали.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: