Окупація Криму, суд над майданівцем та "екстремізм" Меджлісу: Поклонська написала книжку

Окупація Криму, суд над майданівцем та "екстремізм" Меджлісу: Поклонська написала книжку

Фото: Getty Images

Книжка має назву "Відданість вірі й Батьківщині".

Депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська випустила книжку, яку назвала "Відданість вірі й Батьківщині", пише "Дощ".

За словами авторки, книжка містить "деякі яскраві події з її життя". Серед яких її публічні виступи в період анексії Криму, яку вона називає "кримською весною", з описами тодішнього колективу прокуратури, розповідь про справу активіста Майдану, який "заподіяв тілесні ушкодження співробітникам спецпідрозділу "Беркут" та причини, що змусили її визнати діяльність Меджлісу кримсько-татарського народу "екстремістським угрупованням".

Фото: Vk/Наталья Поклонская

Книжка містить низку фотографій з особистого альбому Поклонської, статті, виступи та інтерв'ю. Як зазначають у видавництві, всі ці матеріали "дозволяють краще пізнати і оцінити її як юриста, політика, громадського діяча та православну людину, яка не боїться за будь-яких умов стояти на стороні правди і відверто висловлювати свою думку".

А ось в анотації сказано, що "ім'я Наталії Поклонської буде навічно вписано в історію Росії XXI століття після подій 2014 року в Україні".

"Вона за правом зайняла почесне місце серед народних представників РФ. Велику популярність придбала, ставши на захист православних святинь російського народу. Її безкомпромісна боротьба проти виходу в прокат провокаційного фільму "Матильда" не залишила байдужими ні друзів, ні ворогів і сколихнули громадську думку у всій країні", - йдеться в описі.

Нагадаємо, тим часом а США вийшла книжка під назвою "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа", яка вже наробила галасу, оскільки висвітлює чинного президента країни не з найкращого боку.

У Броварах волонтери та ветерани АТО знайшли крамницю із книжками про ідеали "руського міра"

У Броварах волонтери та ветерани АТО знайшли крамницю із книжками про ідеали "руського міра"

Повʼязані теми:

Наступна публікація