"Окупанти" Уолл-Стріт відзначать ювілей протестів, паралізувавши фінансовий центр Нью-Йорка

"Окупанти" Уолл-Стріт відзначать ювілей протестів, паралізувавши фінансовий центр Нью-Йорка

Активісти руху Захопи Уолл-Стріт планують влаштувати ювілейний карнавал / Фото: AFP

Активісти руху Захопи Уолл-Стріт у Нью-Йорку планують у четвер відзначити двомісячний ювілей з початку кампанії масштабними акціями, серед яких карнавал у фінансовому центрі міста та хід по Бруклінському мосту.

Про це передає у вівторок агентство Рейтер. "Ми перекриємо Уолл-Стріт. Ми вдаримо в народний сполох і почнемо вуличний карнавал, під час якого ми урочисто відтворимо райони, знищені економічною політикою Уолл-Стріт", - йдеться на сторінці руху в соціальній мережі Facebook.

Активісти руху, що виступають проти фінансових інститутів і найбагатших людей США, від яких, на їхню думку, страждають 99% американців, обіцяють влаштувати "незабутню вечірку для одного відсотка".

Крім карнавалу в безпосередній близькості від Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE), протестувальники мають намір пройти маршем по Бруклінському мосту – ще одній пам'ятці мегаполісу.

Організатори протестів не виключають масових арештів серед маніфестантів і подальшого витка напруженості у відносинах з міською владою.

Як повідомлялося, вчора в американському місті Окленд (штат Каліфорнія) поліція знесла наметове містечко прихильників громадського руху Захопи Уолл-Стріт.

Читайте також:

Масові акції протесту в США не вщухають попри арешти і заборону влади

У Сполучених Штатах не вщухають масові акції протесту

Родина американців вирішила запатентувати "Захопи Уолл-стріт"

"Окупанти" Уолл-Стріт відзначать ювілей протестів

"Окупанти" Уолл-Стріт відзначать ювілей протестів

Повʼязані теми:

Наступна публікація