Окупантів у Криму переводять у спецрежим через ракетні навчання України

У Росії вважають ці навчання піар-ходом.

Війська протиповітряної оборони (ППО) Росії в окупованому Криму перевели на посилений режим роботи через ракетні навчання України.

Про це ТАСС повідомило джерело в силових структурах регіону.

"Незважаючи на те, що з боку України проведення стрільби - це своєрідний піар-хід, метою якого є створення нервозного становища, однак військовими це в будь-якому випадку сприймається як реальна і потенційна загроза, тому сили ППО Росії в Криму переведені на посилений режим роботи. Це стосується не тільки наземних засобів ППО, але і корабельних, оскільки кораблі Чорноморського флоту - це самодостатні бойові одиниці для протистояння цим загрозам ", - сказав співрозмовник агентства.

Нагадаємо, 30 листопада, у ЗМІ з'явилася інформація, що Росія погрожує Києву ракетним ударом у разі проведення Україною ракетних стрільб в районі російсько-українського кордону з окупованим Кримом.

Своєю чергою, заступник міністра оборони України, керівник апарату Міноборони генерал-полковник Олександр Дублян заявив, що від Росії можна очікувати будь-що. "Те, що ми мали з Кримом у 2014 році, те, що ми маємо з війною з Росією, - зі сторони Росії усе можливе, виходячи з їхніх дій за ці роки. Від них можна очікувати багато чого поганого і негативного, і не тільки по відношенню до України", – наголосив він.

За його словами, Україна не порушить жодної норми міжнародного права, здійснивши заплановані на 1-2 грудня ракетні стрільби у рамках військових навчань на півдні держави.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: