Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окуповану Ель-Фаллуджу під виглядом мирних жителів намагалися покинути понад півтисячі бойовиків ІД

30 травня іракські військові почали штурм Ель-Фаллуджі.

В Іраку заарештовані 546 ймовірних бойовиків "Ісламської держави", які намагалися покинути Ель-Фаллуджу під виглядом мирних жителів.

Екстремісти скористалися евакуацією цивільного населення, яка триває останні два тижні. Підозрювані в тероризмі використовували підроблені посвідчення особи.

Урядові сили ретельно перевіряють евакуйованих з міста підлітків і чоловіків, найчастіше вони допитуються кілька годин. В зоні бойових дій налічується від однієї до двох з половиною тисяч бойовиків ІД. В центрі міста нині залишаються в пастці до 50 тисяч мирних жителів.

11 червня іракська армія відкрила на південно-заході Ель-Фаллуджі коридор, який дозволив тисячам людей покинути місто і дістатися до пунктів збору переміщених осіб, влаштованих урядом Іраку.

30 травня іракські військові почали штурм Ель-Фаллуджі. Місто розташоване в 50 кілометрах від Багдада і вважається одним з головних опорних пунктів бойовиків. З повітря іракських силовиків підтримують ВПС Іраку та країн міжнародної антитерористичної коаліції.

Фотогалерея Штурм Фаллуджі: іракські військові звільнили кілька сіл і вбили ватажка "ІД" (12 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції