Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олланд подумує скасувати зустріч із Путіним через злочини Росії у Сирії

Зустріч президентів запланована на 19 жовтня.

Президент Франції Франсуа Олланд жорстко розкритикував дії російських військ у Сирії, які призводять до загибелі великої кількості людей.

В інтерв'ю телеканалу TF1 Олланд назвав дії Росії військовим злочином, передає Російська служба Бі-бі-сі.

"Населення Алеппо стало жертвою військових злочинів. Ті, хто скоює ці злочини, будуть притягнуті до відповідальності, в тому числі й в Міжнародному кримінальному суді", - заявив Олланд.

Президент Франції також повідомив, що не впевнений, чи він хоче зустрічатися з президентом РФ Володимиром Путіним, як це планувалося 19 жовтня.

"Я сам задаю собі це питання. Чи це корисно? Чи потрібно це? Чи можемо ми зробити щось ще, що змусить його припинити те, що він здійснює спільно з сирійським режимом, а саме - бомбардування Алеппо та його населення своїми військово-повітряними силами? Якщо я його прийму, я скажу йому, що це неприйнятно", - заявив Олланд.

Відео Ядерний шантаж, війна в Сирії, покарання за військові злочини: Росія та США розпочали холодну війну

Нагадаємо, глава Міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що президенти Росії і Франції під час візиту Володимира Путіна до Парижа 19 жовтня обговорять ситуацію в Україні, а також стан справ у Сирії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції