Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омбудсмен РФ попросила Лутковську відвідати затриманих українських дезертирів

Уповноважений з прав людини в РФ направила Валерії Лутковській звернення, а в середу розмовляла з нею по телефону.

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова попросила омбудсмена України Валерію Лутковську встановити місцеперебування затриманих дезертирів, щоб відвідати їх.

Про це Москалькова повідомила сьогодні, 1 грудня, передає ТАСС.

"Я надіслала їй (Лутковській – ред.) звернення, вчора розмовляла з нею по телефону. Вона зі свого боку відкрила провадження, зробила відповідні запити, я її прошу встановити їхнє місцеперебування та особисто відвідати", – повідомила вона.

Нагадаємо, 21 листопада СБУ заявила про затримання на кордоні з Кримом двох дезертирів, які після анексії півострова перейшли служити до армії РФ.

"Вони були затримані після перетину кордону на Чонгарі", - повідомили у спецслужбі, зазначивши, що до цих двох людей СБУ розслідує кримінальні провадження за статтями "дезертирство" і "державна зрада" Кримінального кодексу України.

В Міноборони РФ, своєю чергою, стверджували, що вдень 20 листопада СБУ затримала і вивезла з Криму на територію Миколаївської області російських військовослужбовців - прапорщика Максима Одинцова та молодшого сержанта контрактної служби Олександра Баранова.

Пізніше, Генеральне консульство Росії в Одесі Україні направило ноту з проханням надати копії документів, що підтверджують особу громадян Росії, а також організувати зустріч з ними.

Залиште свій коментар

Вибір редакції