Онук Карімова оприлюднить компромат про захмарні статки чинного керівництва Узбекистану

Він вважає звинувачення на адресу своєї матері безпідставними.

Онук екс-президента Узбекистану, син його старшої доньки Гульнари Іслам Карімов пообіцяв оприлюднити компромат на чинний уряд країни.

Про це він сказав в інтерв'ю Російській службі ВВС.

"Я не буду називати зараз імена, але ми готуємося опублікувати великий документ з проектами кожного міністра і багатьох людей, які зараз при владі (в Узбекистані) - в силових структурах і так далі. У багатьох з них були стану набагато більше, що там не 2 млрд, там 3-4 млрд і так далі. Але ніхто про це не говорить", - сказав син Карімової.

Тим часом у кримінальній справі проти його матері йдеться про 2 млрд доларів. 

"Я знаю про її фінансовий стан, і я знаю точно, що ця захмарна сума не має ніяких доказів, а крім того, вона перебільшена в кілька разів. Все, що можливо було, - від усіх (корумпованих) міністрів, від наших родичів - все додали до неї: її засудять, а всі залишаться чистими і продовжать працювати", - вважає Іслам.

"Я закликаю до розумності людей, які пишуть - ось, вона дочка президента. З усіх дочок вона, по-перше, менш активно працювала. По-друге, з усієї родини вона на місці п'ятому-шостому, а з уряду - вона на місці 10-12. Багато інших контейнерами вивозили кеш, коли дідусь помер. Мама тоді вже була під домашнім арештом. І чому гріхи інших людей вішають на нас?", - каже Карімов-молодший.

Нагадаємо, Гульнара Карімова перебуває під вартою після вироку 2015 року, коли її звинувачували у вимаганні та розкраданні коштів.

Про це повідомила прокуратура країни, передає Reuters. Також державні прокурори заявили, що наклали арешт на близько 1,5 мільярда доларів на активи Карімової у всьому світі, включаючи Швейцарію, Англію, Францію та Росію. 

Вперше з офіційних джерел стало відомо, де перебуває 45-річна Карімова, яка зникла з очей громадськості ще 2014 року. Із жінкою не вдалося зв'язатися, передає агентство. Крім того, прокуратура не сказала, хто її представляє. 

ВідеоСлужба безпеки Узбекистану повідомила про вбивство доньки Іслама Карімова

Залиште свій коментар