Онук Сталіна, захищаючи честь дідуся, подав до суду на російську газету

Євген Якович Джугашвілі вважає, що у статті, яка надрукована у газеті, викладені недійсні факти, які принижують його дідуся.

Онук Йосипа Сталіна Євген Якович Джугашвілі подав позов про захист честі та гідності проти "Нової газети" та одного з її співробітників.

Джугашвілі вимагає визнати висловлювання автора статті "Винним призначено Берія" Анатолія Яблокова "вигаданими, що не відповідають дійсності і принижує честь і гідність Сталіна І.В.".Джугашвілі, зокрема, обурив абзац "Сталін і чекісти пов'язані великою кров'ю, тяжкими злочинами, насамперед проти власного народу". Стаття була опублікована у спецвипуску газети "Правда ГУЛАГу" від 22 квітня 2009 року.

Крім того, Джугашвілі вимагає від "Нової газети" опублікувати спростування цього матеріалу, а також виплатити "в якості компенсації моральної шкоди та моральних страждань" 10 млн рублів. Позов Джугашвілі прийнятий до розгляду Басманним районним судом Москви.

Також, як повідомлялося раніше, Міністерство закордонних справ Російської федерації відреагувало на резолюцію ОБСЄ, яка прирівняла злочини нацистського та сталінського режимів.

МЗС закликало держдуму "публічно дистанціюватися від резолюцій Парламентської асамблеї ОБСЄ", використовуючи як інструмент боротьби з фальсифікацією історії можливості російських і зарубіжних ЗМІ.

Читайте також:

Росія розробила інструкцію з популярізації сталінізму в Європі

Генпрокуратура й СБУ порушать кримінальну справу проти Сталіна

Симоненко вимагає саджати за реабілітацію нацизму

ОБСЄ прирівняла сталінізм до нацизму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: