ООН буде роздавати гуманітарну допомогу по СМС

Іракські біженці через мобільний будуть отримувати "електронні ваучери" на придбання продуктів, які не входять до гуманітарної допомоги.

Іракські біженці в Сирії будуть отримувати гуманітарну допомогу від ООН по СМС.

Поряд з традиційною допомогою біженці раз на два місяці будуть отримувати так звані "електронні ваучери" із розрахунку 22 долара США на сім'ю.

Цю "валюту" вони зможуть витрачати в місцевих магазинах, купляючи рис, борошно, сочевицю, турецький горох, рибні консерви, сир і яйця - всі ці продукти не входять у звичайні гуманітарні набори.

Зараз в Сирії живуть близько 1,2 мільйона іракців, 130 тисяч з отримують гуманітарну допомогу від ВПП (Всесвітньої Продовольчої Програми). Практично у всіх з них є мобільні телефони, і ООН регулярно сповіщає біженців про те, де будуть роздавати продукти, за допомогою СМС.

В експерименті з електронним ваучерами візьмуть участь 1000 мешканців Дамаску і околиць; якщо його визнають вдалим, кількість одержувачів віртуальних грошей збільшать. Експеримент підтримує оператор мобільного зв'язку MTN.

ВПП вважає, що кампанія допоможе урізноманітнити раціон харчування біженців, а також підтримає місцевих фермерів. У планах організації на 2009 року - забезпечити їжею 105 мільйонів людей в 74 країнах світу.

Читайте також:

Поліція Данії штурмувала церкву, в якій сховалися іракські біженці

Понад 80 людей загинули під час повітряного обстрілу табору біженців в Ємені

Майже 40 тисяч шріланкійців стали біженцями

Число біженців досягло рекордного рівня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: