Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ООН готова відновити гуманітарні конвої в Сирії після бомбардування в Алеппо

В ООН зазначили, що гуманітарна допомога людям в Сирії наразі надзвичайно потрібна.

У середу, 21 вересня, ООН заявила, що готова відновити гуманітарні конвої в Сирії після нападу, внаслідок якого загинули 20 людей. Про це повідомляє AFP.

"Підготовка цих конвоїв тепер відновилася, і ми готові доставляти гуманітарну допомогу у окуповані та важкодоступні райони якомога швидше", - заявив гуманітарний офіс ООН.

Крім того, в ООН зазначили, що гуманітарна допомога людям в Сирії наразі надзвичайно потрібна.

"Зі скорботою про жертв та їхніх близьких повідомляємо, що гуманітарна допомога ООН зараз потрібна як ніколи, і ми продовжимо доставляти допомогу людям Сирії, незалежно від того, де вони перебувають. Ми продовжимо співпрацю з нашими сирійськими партнерами", - йдеться в заяві ООН.

Нагадаємо, вчора, 20 вересня, поблизу сирійського Алеппо колона гуманітарного конвою Червоного Півмісяця потрапила під авіаудар через кілька годин після того, як уряд президента Сирії Башара Асада оголосив про завершення перемир'я. Унаслідок цього загинули 20 осіб.

Сирійське суспільство Червоного Півмісяця повідомило, що конвой робив звичайну доставку допомоги в сільські райони навколо Алеппо, які контролюють повстанці. Постачання гуманітарної допомоги в райони, які перебувають в облозі, було ключовою частиною угоди про припинення військових дій, ухваленої за посередництва США і Росії тиждень тому.

Після інциденту ООН відкликала усі гуманітарні конвої в Сирії.

Крім того, у Державному департаменті США стверджують, що Росія несе відповідальність за обстріл гуманітарного конвою в Сирії. Росію закликали підтвердити свою прихильність домовленостям із сирійського врегулювання на ділі, а не на словах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції