ООН: кількість біженців у Лівії переступила за мільйон

Через військові сутички на сході Лівії кількість біженців сьогодні налічується понад мільйон осіб.

Війська полковника Муаммара Каддафі 7 березня завдали удару з повітря по місту Місрата, розташованому в 210 км на схід від столиці Тріполі, що загрожує збільшити кількість біженців, яких, за даними ООН, сьогодні налічується понад мільйон осіб.

Згідно з даними, в лікарнях обложеної Місрати спостерігається катастрофічний дефіцит лікарів, медикаментів і ліжок. Джерела в лікарні Місрати передали, що, в ході вчорашніх боїв за місто загинули 42 людини, в тому числі, 17 опозиціонерів і мирних жителів міста і 25 солдатів урядових військ.

До цього моменту урядові війська змогли зайняти один з населених пунктів, раніше захоплених повстанцями - Бін-Джавад, в околицях Рас-Лануфа. Нез'ясованою залишається ситуація в Аз-Заує.

Опозиція стверджує, що утримує під своїм контролем майже всі міста, про взяття яких вчора рапортували прихильники Муаммара Каддафі: Місрату, Рас-Лануф, Марсу аль-Брегу і Тобрук.

У недавньому бою у Бін-Джавад повстанський загін потрапив у засідку, втративши 7 бійців убитими. Потім ВПС Лівії завдали ударів по цілях в околицях Рас-Лануфа, ймовірно, напередодні нового наступу урядових військ на цей нафтовий порт.

Урядові війська продовжують обстрілювати та інші міста, утримувані повстанцями. Збройні загони прихильників опозиції, в свою чергу, мають намір спробувати штурмувати Сирт, рідне місто Муаммара Каддафі.

Читайте також:

Каддафі розглядає можливість відходу у відставку

Влада Лівії: повстанці прикриваються "живим щитом" із невинних людей

Каддафі: лівійські заворушення призведуть до збільшення потоку біженців на Захід

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: