ООН нарахувала 400 тисяч киргизьких біженців

За підрахунками ООН кількість біженців з Киргизії склала 400 тисяч людей. Тільки в сусідній Узбекистан від погромників і мародерів втекли від 75 до 100 тисяч людей.

Як мінімум 400 тисяч жителів Киргизії були змушені кинути свої будинки і стати біженцями через безлади на етнічному ґрунті, що пройшли там. Про це повідомила представник Комітету з координації гуманітарних питань ООН Елізабет Бірс.

За її словами, тільки в сусідній Узбекистан від погромників і мародерів втекли від 75 до 100 тисяч людей. Причому мова йде тільки про дорослих громадян, скільки з ними було дітей, ніхто точно не знає.

Ще триста тисяч осіб знайшли собі притулок в інших країнах, а також на території інших регіонів Киргизії.

Як повідомлялося раніше, в результаті зіткнень між етнічними узбеками і киргизами, що почалися на півдні середньоазіатської республіки, як мінімум 191 людина загинула, близько двох тисяч отримали поранення. Офіційні дані про кількість жертв конфлікту поки попередні, неофіційно говорять про семиста загиблих.

Місто Ош, де почалися заворушення, було зруйновано і спалено на 70 відсотків.

Відносний спокій в регіоні настав тільки після того, як киргизька влада віддала армії і міліції наказ відкривати вогонь на ураження по людям, які порушують закон.

Читайте також:

ОДКБ замість миротворців посилає в Киргизію "фахівців" проти банд-угрупувань

Мародери спалили 70% південної столиці Киргизії

Киргизія пригрозила вигнати американських військових через сина Бакієва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: