Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ООН не відступить: організація має намір домогтися припинення вогню у Сирії

В ООН запевнили, що «до посиніння» будуть чинити тиск на сторони конфлікту.

ООН прагне домогтися припинення вогню та насильства в Сирії, зокрема в одному з найбільш гарячих регіонів – Східної Гути.

Про це заявив спецпосланець ООН по Сирії Стеффан де Містура, повідомив Центр новин ООН.

За його словами, міжнародне співтовариство "не має наміру здаватися, що ми налаштовані рішуче, тому що в іншому випадку відбудеться те ж, що сталося в Алеппо".

"Я хотів би, щоб ви всі знали, що ООН не відступить від своєї вимоги повністю виконати резолюцію 2401. Ми до посиніння будемо і далі чинити тиск на обидві сторони, я підкреслюю, на обидві сторони, тому що веде обстріл і та, і інша сторона", - акцентував представник ООН.

"Ми будемо домагатися пропуску гуманітарних вантажів, зокрема в Східну Гуту", - заявив Спеціальний посланник ООН.

ВідеоУ Сирії урядові війська застосували проти повстанців хімічну зброю

Повстанців атакували хлорином. Про це повідомляють волонтери з опозиційної організації "Білі шоломи". Урядові літаки продовжують гатити по повстанцях у передмістях Дамаска, попри резолюцію ООН про припинення вогню. За дві доби від нальотів загинуло 30 людей.

У Сирії урядові війська застосували проти повстанців хімічну зброю

Стеффан де Містура повідомив, що в найближчі дні будуть опубліковані деталі нової ініціативи щодо продовження політичного процесу. Він зазначив, що зусилля будуть зосереджені не тільки на реалізації домовленостей, досягнутих в Сочі, але також на те, щоб домогтися припинення страждань жителів Східної Гути, а також в інших районах країни.

13 січня 2018 року під час атаки сил Асада в сирійській провінції Східна Гута проти мирного населення застосували отруйний газ та повторили атаку 22 січня. Після цього держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Кремль разом із режимом Башара Асада несе відповідальність за загибель людей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції