ООН не вистачає грошей

Гуманітарні проекти ООН виявилися під загрозою зриву через брак донорських коштів, оскільки річний бюджет сформований лише на 40%.

Гуманітарні проекти ООН виявилися під загрозою зриву через брак донорських коштів, оскільки річний бюджет сформований лише на 40%, заявив заступник генерального секретаря з гуманітарних питань Джон Холмс.

Діти в Африці
membrana.ru
Діти, які живуть у злиднях, можуть залишитися цього року без допомоги
"Через шість місяців після заклику про збір засобів для надання надзвичайної допомоги і задоволення найбільш насущних потреб ООН не вистачає 2,5 мільярдів доларів", - сказав Холмс.

Ці сума потрібна для ліквідації наслідків найсерйозніших кризових ситуацій майже в 30 країнах.

"Фінансування продовжує залишатися неадекватним, відстроченим і погано скоординованим, що перешкоджає ефективній поставці гуманітарної допомоги найуразливішим групам населення в світі", сказав Холмс.

За даними Управління по координації гуманітарних питань ООН, в нинішньому році в рамках гуманітарного заклику до країн-донорів вдалося зібрати 1,8 мільярди доларів, що складає 43% від потреби.

Зокрема, під загрозою виявилася гуманітарна операція на окупованих палестинських територіях, в районі Великих озер і Західної Африки. Допомога ООН в Ліберії, Кот-д"Івуарі, Демократичній Республіці Конго і Республіці Конго фінансуються лише на третину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: