Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ООН прагне допомогти ядерному роззброєнню КНДР після саміта Трампа та Кім Чен Ина

"Саміт у Сінгапурі, який має пройти у вівторок, є перспективним для глобального миру й безпеки", - Гуттеріш.

Генсек Організації об'єднаних нації Антоніу Гуттеріш заявив, що ООН готова зробити свій внесок у процес ядерного роззброєння Корейського півострова в рамках домовленостей президента США Дональда Тармпа і лідера КНДР Кім Чен Ина.

Про це пише "Укрінформ".

"Структури ООН готові підтримати цей процес", - підкреслив Гуттеріш.

За його словами, йдеться, в тому числі, про забезпечення перевірок і гарантій денуклеаризації та використання МАГАТЕ ядерних матеріалів у мирних цілях.

"Саміт у Сінгапурі, який має пройти у вівторок, є перспективним для глобального миру й безпеки. Ці двоє лідерів прагнуть вийти з небезпечного циклу, який спричинив стільки занепокоєнь минулого року", - наголосив генсек.

Фотогалерея Історичний саміт США-КНДР. Кім Чен Ин прогулявся вечірнім Сингапуром (27 фото)

"Мир та контрольована денуклеаризація Корейського півострова повинні залишатися спільною метою. Просування вперед вимагатиме співпраці, компромісів та спільної мотивації", - додав він.

ВідеоЗМІ КНДР назвали основні теми історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина

Ядерне роззброєння на Корейському півострові та нові відносини між США та КНДР - ЗМІ Північної Кореї назвали основні теми історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина. Чинні лідери двох країн зустрінуться вперше в історії вже завтра.

ЗМІ КНДР назвали основні теми історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина

Зазначимо, що США і КНДР не мають дипломатичних відносин і досі фактично знаходяться в стані війни. США разом з міжнародним співтовариством наклали на КНДР величезна кількість санкцій за її ядерну програму. 2017 рік пройшов на тлі агресивних загроз в бік один одного, коли весь світ був на порозі ядерної війни, а Кім Чен Ин заявляв про можливий ракетний удар по американському острова Гуам.

12 червня сторони мають намір прийти до консенсусу в багатьох важливих питаннях. Ставки з обох сторін неймовірно високі.

П'ять основних запитань, відповіді на які потрібно знати перед майбутньою зустріччю між Кім Чен Ином і Трампом, читайте на ТСН.ua за цим посиланням. Також слідкуйте за останніми новинами з Сінгапуру в текстовому стрімі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції