ООН розповіла, як Іран продавав зброю терористам

Іран, зокрема, відправляв стрілецьку зброю і мінометні міни руху ХАМАС і сучасні антікорабельні ракети афганським талібам. Поставки зброї здійснювалися як морем, так і літаками.

Іран як мінімум десять разів за останні кілька років намагався поставити озброєння різним терористичним групам, а також проводив секретні випробування балістичних ракет. Про це пишуть ізраїльські ЗМІ з посиланням на доповідь, складену фахівцями ООН для Ради безпеки цієї організації.

Як повідомляється, Іран, зокрема, відправляв стрілецьку зброю і мінометні міни руху ХАМАС і сучасні антікорабельні ракети афганським талібам. Поставки зброї здійснювалися як морем, так і літаками.

У доповіді сказано також, що в минулому лютому Іран провів секретні випробування ракет "Шихаб-3" і "Саджіль". Про ці запуски нічого не повідомили ні місцеві ЗМІ, ні американці з ізраїльтянами, які відстежують подібного роду події.

ООН також повідомила про те, що Іран і Північна Корея регулярно обмінюються технологіями в галузі ракетобудування.

В якості укладачів доповіді газета вказує "групу експертів", які відстежують ситуацію в Ірані і дотримання ним міжнародних санкцій.

Іран не приховує, що активно підтримує руху "Хізбалла" і ХАМАС, проте заперечує, що постачає їх зброєю. Разом з тим, офіційний Тегеран, де при владі перебувають шиїти, завжди знаходився в дуже напружених відносинах з рухом "Талібан", лідери та бійці якого є сунітами.

Читайте також:

Ахмадінеджад відрікся від чаклунів у своєму оточенні

Іран вперше відправив військові субмарини в Червоне море

"Моссад": Ізраїль не нападатиме на Іран, щоб запобігти глобальній війні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: