ООН створила агентство для захисту жінок

На початку наступного року розпочне роботу UN Women - нове агентство ООН з гендерної рівності, яке займатиметься забезпеченням прав жінок.

В рамках ООН створено спеціальне агентство, яке буде займатися захистом прав жінок і дівчат.

Новий підрозділ буде називатися агентство ООН з гендерної рівності та створення умов для повноправної участі жінок у житті суспільства, скорочено - UN Women.

Суперечки про необхідність створення подібного органу тривали всередині міжнародної організації протягом чотирьох років, і нарешті досягли вирішення.

UN Women розпочне роботу на початку наступного року і об'єднає під своїм крилом чотири вже існуючих підрозділи, що займаються питаннями, пов'язаними з проблемами жінок у світі.

"Агентство у справах жінок значно збільшить зусилля ООН в галузі пропаганди гендерної рівності, розширить наші можливості для боротьби з дискримінацією на всій планеті", - заявив генсек ООН Пан Гі Мун.

Заступник генерального секретаря ООН Аша-Роуз Мігіро назвала ухвалене рішення "історичним".

Дипломати ООН заявили, що переговори зі створення агентства з прав жінок тривали так довго через принципові розбіжності між західними країнами і деякими державами, що розвиваються.

Читайте також:

FEMEN закликали Клінтон захистити українських жінок

Німецький концерн Deutsche Telekom запровадив квоти на жінок

Пентагон вперше допустив жінок на підводні човни

На Азарова подали в суд за дискримінацію жінок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: