У Північній Кореї розпочався голод та репресії

За даними доповіді ООН, у КНДР масово голодують люди, особливо - жінки та ув'язнені. При цьому до таборів відправляють навіть за прогули на роботі.

ООН повідомило про "критичну" ситуацію із забезпеченням харчуванням громадян Північної Кореї. За даними організації, близько третини населення КНДР (24 мільйони людей) перебувають на межі голоду.

Через скорочення постачань, гуманітарну допомогу в рамках Всесвітньої продовольчої програми ООН отримує всього третина населення країни - це менше двох мільйонів людей. В особливо важкому стані опинилися жінки, більшість яких не має роботи, та ув'язнені.

У доповіді ООН, яку представив спеціальний представник ООН по КНДР Вітіт Мунтарбхорн, йдеться про атмосферу страху і репресій, що панує в країні, жахливі умови у в'язницях. Людей відправляють в трудові табори за прогули на роботі і за проглядання фільмів з Південної Кореї.

За словами експерта, умови надання продовольчої допомоги поліпшувалися до середини цього року, але після критики Заходу на адресу Пхеньяна щодо проведення ядерних і ракетних випробувань, влада КНДР почала вводити нові обмеження на продовольчі постачання.

Також Пхеньян почав згортати деякі заходи економічної лібералізації, вжиті ним раніше. Жінкам до 49 років тепер заборонено займатися торгівлею, по всій країні закриваються продовольчі ринки.

Тим часом заступник представника КНДР в ООН Пак Ток-Хун відкинув ця доповідь і заявив, що його країну третирують заради досягнення низьких політичних цілей.

Читайте також:

У Північній Кореї відкрилася перша піццерія

КНДР тестує на хворих дітях ядерну зброю

Через 40 років у світі буде масовий голод

Північна Корея впритул наблизилася до створення ядерної зброї

Від голоду у світі страждають більше мільярда людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: