ООН: у світі зараз більше рабів, ніж за всю історію людства

Щороку жертвами торгівлі людьми стає декілька мільйонів осіб.

Рабство
За даними ООН, сьогодні кількість людей, які фактично перебувають в рабському положенні, перевищує кількість "живого товару", що існувало коли-небудь в історії людства. Тема боротьби з работоргівлею була піднята на семінарі з проблем експлуатації людей, що пройшов в Росії. На семінарі була представлена програма навчання співробітників правоохоронних органів та інших органів влади, що використовується в Нідерландах спеціально для протидії сексуальній експлуатації.

Щорічно по всьому світу жертвами торгівлі людьми стає декілька мільйонів людей. Найчастіше їх примушують займатися проституцією, брати участь в створенні продукції сексуального змісту, примушують до важкої і небезпечної низькооплачуваної праці, жебрацтву або використовують як донорів людських органів і тканин для незаконних операцій. Згідно зі статистикою зареєстрованих злочинів, 20% жертв - неповнолітні.

Торгівля людьми стала однією з найбільш прибуткових сфер кримінальної діяльності. Особливо її масштаби ростуть в періоди економічних спадів, коли збільшується попит на дешеву продукцію і робочу силу.

В Організації Об'єднаних Націй відзначають колосальні масштаби цього нелегального бізнесу. За даними ООН, 12 мільйонів людей у всьому світі живуть в рабстві. Проте деякі експерти рахують ці відомості лише верхівкою айсберга. За їх підрахунками, жертвами сучасних форм рабства стали більше 200 мільйонів людей, що нині живуть. Для порівняння: за 400 років з Африки до Америки було вивезено всього 12 мільйонів рабів. Європол (поліцейська організація ЄС) стверджує, що торгівля людьми щорік приносить транснаціональній злочинності 19 мільярдів доларів прибутку.

Читайте також:
 

Кожна п’ята жертва торгівлі людьми - дитина

Історичний документ продали в Нью-Йорку за 3,5 мільйона доларів

Вербувальниця секс-рабинь попалася "на гарячому"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: