ООН: виробництво продовольства доведеться збільшити на 70 відсотків

ООН прогнозує приріст населення до 2050 року. Щоб прогодувати всіх, потрібно засіювати нові землі і збільшувати кількість продуктів на 70%.

За даними організації ООН з продовольства, до 2050 року виробництво продовольства на планеті має збільшитися на 70% для того, щоб задовольнити потреби населення, яке до того часу має скласти 9,1 мільярда чоловік.

Найбільше зростання населення очікується в країнах Африки на південь від Сахари - 108%, або 910 мільйонів чоловік. Найнижчий зростання населення очікується в Південно-Східній Азії - 11%

У 2050 році 70% населення Землі буде жити в містах (зараз у містах живе лише 49%).

Зростання попиту на продовольство буде відображати не тільки природний приріст населення, а й покращилися умови життя в різних частинах планети і збільшені доходи на душу населення. До 2050 виробництво зернових має зрости на мільярд тонн на рік, у порівнянні з нинішніми 2,1 мільярдами, а виробництво м'яса - на 200 мільйонів тонн.

Збільшення виробництва зернових потребують введення в сільськогосподарський оборот великих площ придатної для обробки землі - до 120 мільйонів гектарів у країнах, що розвиваються, перш за все в Африці та Латинській Америці. У той же час очікується, що площа оброблюваних земель в розвинених країнах скоротиться на 50 мільйонів гектарів.

Експерти ООН вважають, що на Землі є досить фізичного потенціалу для задоволення продовольчих потреб зростаючого населення. У той же час вони відзначають, що більшість земель придатні для вирощування лише декількох видів зернових. Введення в сільськогосподарський оборот нових земель зажадає істотних витрат, і експерти очікують, що площа зрошуваних земель до 2050 року збільшитися на 11%.

Нагадаємо, за сорок років чисельність населення в Україні зменшиться на 15 млн. людей. Про це йдеться в  доповіді Генерального секретаря ООН про світові демографічні тенденції.

Читайте також:

ООН закликала збільшити виробництво продовольства (відео)

Половина росіян готові відмовитись від їжі заради інтернету

Українці страждають від неякісної їжі

До 2050 року населення України зменшиться на 15 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: