ООН закликала людство на один день відмовитися від їжі

Продовольча й сільськогосподарська організація Об`єднаних Націй (ФАО) закликала всіх людей планети до одноденного голодування.

Продовольча й сільськогосподарська організація Об`єднаних Націй (ФАО) закликала всіх людей планети до одноденного голодування.

"Сьогодні більше мільярда людей у світі голодують. На знак солідарності з ними Продовольча й сільськогосподарська організація Об`єднаних Націй (ФАО) закликала всіх людей планети до одноденного голодування", повідомляє Центр новин ООН.

"Ми пропонуємо, щоб усі, хто хоче виявити солідарність із мільярдом голодуючих на планеті, взяли участь у голодуванні цієї суботи або неділі. Особисто я починаю 24-годинне голодування в суботу вранці", - заявив генеральний директор ФАО Жак ДІУФ напередодні Всесвітнього саміту з продовольчої безпеки. Він пройде 16-18 листопада. На саміт запрошені глави держав і урядів 192 країн-членів ФАО.

"Незважаючи на всі дані обіцянки, нам не вистачає конкретних дій по боротьбі з голодом", - заявив Діуф. Він додав, що в умовах відсутності суворих заходів не можна виключати настання ще однієї всесвітньої продовольчої кризи.

Глава ФАО оголосив про запуск "онлайн-петиції" проти голоду на сайті www.1billionhungry.org

Відвідувачі сайту можуть підписати петицію, якщо вони згодні з тим, що страждання одного мільярда людей від хронічного голоду – неприйнятне.

Читайте також:

Через 40 років у світі буде масовий голод

У Північній Кореї розпочався голод та репресії

Усьому світові загрожує голод?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: