ООН закликає впроваджувати сексуальну освіту

ООН має намір зробити сексуальну освіту реальністю

Вчителька Фото: api.ning.com
 Сексуальна освіта має стати реальністю. Потрібно правильно подавати інформацію молоді.

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявила спеціальний представник генерального секретаря OOH з питань насильства над дітьми Марта Сантос Паїс.

При цьому вона вважає, що не існує чіткої відповіді на питання, з якого віку необхідно вводити сексуальну освіту: "Це залежить від контексту країни. Рада Європи створила на цю тему мультфільм для дуже маленьких дітей. У міру дорослішання дітей інформація повинна розширюватися. Це треба добре продумувати, щоб передавати інформаційні повідомлення правильно, враховуючи соціальний та інші контексти кожної конкретної країни".

Говорячи про те, чи варто впроваджувати такі програми в школах, Сантос Паїс зазначила, що в багатьох країнах дискутують з цього приводу, і іноді дуже емоційно. "Ми бачили, що в тих країнах, де до вирішення проблеми було залучено сім'ї, вчителів і молодь, що одержали правильну інформацію, яка відповідає їх віковим групам, це допомагало проводити профілактику насильства та злочинів на сексуальному грунті", — додала вона.

"За даними Ради Європи, кожна п'ята дитина в Європі піддавалася сексуальному насильству в тій чи іншій формі в Інтернеті, в школі, вдома. Це тривожні цифри. Щоб допомогти батькам в обговоренні цього питання з маленькими дітьми, Рада Європи за підтримки педагогів розробила і провела інформаційну кампанію. Її мета — продемонструвати молодим людям, що їх підтримають у цих питаннях, не допускаючи при цьому вторгнення в їх приватний простір", — зазначила представник генсека ООН.

Читайте також:

Депутати відмовилися заборонити еротичні зображення на вулицях

У Німеччині вийшла книга про звірства радянських солдат, які ґвалтували дітей

В Індії влада заборонила рекламу, яка "експлуатує чоловічі інстинкти" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: