ООН засудила дискримінацію аборигенів у Австралії

Права аборигенів самим бути господарями своєї долі підривають обмеження влади на використання соціальних допомог і заборони на алкоголь і порнографію.

Провідний експерт ООН з прав людини назвав дискримінаційними заходи, що приймаються австралійським урядом щодо запобігання жорстокого поводження з дітьми в деяких громадах аборигенів.

За словами спеціального посланця ООН з питань прав корінних народів Джеймса Анії, права аборигенів самим бути господарями своєї долі підривають обмеження влади на використання соціальних допомог і заборони на алкоголь і порнографію.

Експерт засудив, як він висловився укорінений в Австралії расизм і закликав виплатити корінним жителям країни компенсацію за несправедливе ставлення до них у минулому.

Нагадаємо, у лютому минулого року прем'єр-міністр Австралії Кевін Радд перепросив у корінного населення країни за "найглибші біди і образи", нанесені політикою минулих років.

Як повідомлялося раніше аборигени, що складають менше 2% населення країни, за розповсюдженням алкоголізму, рівнем безробіття, кількістю самогубств і випадків сімейного насильства сильно "випереджають" решту жителів Австралії, а за тривалістю життя "відстають" від них на 20 років.

Читайте також:

Австралія переходить на бензин, який не нюхають аборигени

Австралія завершила військову місію в Іраку

Австралія видасть Угорщині одного з останніх нацистських злочинців

Австралія передумала постачати уран до Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: