ООН заявила, що 2010 році кількість біженців у світі зросла до 43,7 мільйона осіб

Кількість осіб, які не мають громадянства, в 2010 році склала 3,5 мільйона осіб. При цьому, згідно з неофіційними даними, їх було 12 мільйонів.

У минулому 2010 році кількість біженців у світі склала 43,7 мільйона осіб, причому 80% з них - жителі країн, що розвиваються. Про це йдеться в доповіді управління верховного комісаріату ООН у справах біженців, опублікованому у всесвітній день біженців, який відзначається 20 червня.

Як повідомляється, в 2009 році кількість біженців у світі складала 43,3 мільйона осіб.

Кількість осіб, які не мають громадянства, в 2010 році склала 3,5 мільйона осіб. При цьому, згідно з неофіційними даними, їх було 12 мільйонів.

Число осіб, переміщених всередині країни, становить 27,5 мільйона; осіб, які шукають притулку - 850 тисяч.

Управління Верховного комісаріату ООН у справах біженців - провідна гуманітарна установа в системі ООН з надання допомоги біженцям. Його найважливішою функцією є надання міжнародного захисту - спроба забезпечити повагу основних прав людини щодо біженців, у тому числі отримання притулку, а також недопущення примусового повернення нікого з них в країну, де вони мають підстави побоюватися репресій.

Нагадаємо, 18 червня, знаменита голлівудська актриса Анджеліна Джолі, яка є послом доброї волі Верховного комісаріату ООН у справах біженців, відвідала табір біженців, розташований на території Туреччини, біля кордону з Сирією.

Читайте також:

Шокуюче відео: охорона палестинських лідерів влаштувала бійню в таборі біженців

Глобальне потепління загрожує Україні напливом "кліматичних біженців"

У Середземному морі затонуло судно, що перевозило понад 500 біженців

ВідеоООН заявила, що 2010 році кількість біженців у світі зросла до 43,7 мільйона осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: