Співробітники Opel збирають гроші на порятунок компанії

У спасінні Opel від банкрутства, слідом за дилерами, підтримати компанію "з власної кишені" вирішили співробітники.

Рятувати автоконцерн Opel, слідом за торговцями мають намір його співробітники. Вони не тільки відмовляться від премій, але будуть збирати кошти на придбання акцій компанії.

Допомога компанії буде виражена у відмові від частини преміальних, а також у відрахуванні певних сум на придбання акцій компанії.

Нагадаємо, 19 березня німецькі та європейські дилери Opel домовилися на протязі трьох років перераховувати частину коштів від продажу авто до спеціального фонду.

Гроші будуть спрямовані на купівлю 20% пакету акцій концерну. Метою купівлі є збереження робочих місць співробітників дилерських компаній, а надання їм можливості як акціонерам впливати на політику підприємства.

Якщо до дилерів приєднаються співробітники концерну, долю участі вдасться розширити до 25%, і тоді група акціонерів отримає право блокувати певні рішення керівництва Opel.

20 березня глава центральної ради трудових колективів концерну Клаус Франц заявив, що спільними зусиллями співробітники Opel зможуть зібрати суму у декілька сот мільйонів євро, надавши підприємству нового життя.

Не дивлячись на наміри дилерів та співробітників Opel фінансово вплинути на спасіння підприємства, концерн все рівно потребує нового інвестора.

За словами Клауса Франца, увагу до Opel проявляє ціла низка компаній, однак співробітники концерну проти інвестора, що зацікавлений лише у технологіях.

Між іншим, допомоги від уряду ФРН, якої так потребує концерн, доведеться чекати невизначений термін.

31 березня федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель відвідає завод Opel у Рюссельсхаймі та зустрітися з представниками керівництва та ради трудових колективів.

Прес-служба уряду ФРН заявила, що ця дата не є терміном прийняття яких-небудь конкретних рішень щодо до надання державної допомоги Opel.

Читайте також:

Opel виходить зі складу General Motors

Німецький уряд рятуватиме Opel

Банкрутство General Motors і Chrysler коштуватиме 110 млрд. доларів

Масовий страйк на General Motors

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: