Операція зі "звільнення" Бєлгородщини: російські "добровольці" просуваються далі - Легіон

Автор
Ігор БережанськийІгор Бережанський
Дата публікації
Перегляди
68к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Операція зі "звільнення" Бєлгородщини: російські "добровольці" просуваються далі - Легіон

Російські "добровольці" "звільняють" Бєлгородську область. ФОТО: Легіон "Свобода Росії"

Російська влада сподівається, що "контртерористична операція, яка була оголошена 22 травня" скоро завершиться.

Добровольці Легіону "Свобода Росії" та "РДК" (Російського добровольчого корпусу - ред.) заявляють, що просуваються вперед під час операції зі "звільнення" Бєлгородської області. 

Про це Легіон повідомив на своїй сторінці у Телеграмі.

"Доброго ранку всім, окрім путінських поплічників! Ми зустріли світанок на звільненій території та рухаємось далі", - йдеться у їхньому дописі.

Про які населені пункти йдеться - не повідомляють. 

Тим часом влада Бєлгородської області заявляє, що у Грайворонському окрузі триває зачистка території, до якої залучені військові Міністерства оборони та силові структури. 

"Повертатися поки що у свої будинки, я зараз звертаюся до жителів Грайворонського округу, які, дякую їм велике, тимчасово покинули свої будинки, поки неварто. Ми одразу повідомимо, і я повідомлю у своїх соцмережах, і голови місцевого самоврядування доведуть інформацію, коли буде безпечно", - сказав губернатор області Вячеслав Гладков, сподіваючись, що скоро завершиться "контртерористична операція, яка була оголошена 22 травня".

Нагадаємо, у США прокоментували події у РФ. У Державному департаменті США заявиили, що в них немає достовірної інформації про події у Бєлгородській області та додали, що єдиним агресором у війні є Росія.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
68к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація