Опікун дитячої благодійної організації вбив свою 22-річну дівчину, а тоді вчинив самогубство

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Опікун дитячої благодійної організації вбив свою 22-річну дівчину, а тоді вчинив самогубство

Associated Press

Сусіди назвали вбивцю зарозумілим чоловіком.

У Великій Британії 41-річний опікун дитячої благодійної організації для боротьби з раком, вбив свою 22-річну дівчину, а тоді вчинив самогубство.

Про це повідомляє Dailymail. 

41-річний Бен Грін, про якого сусіди розповіли, що він мав низку молодих подруг, був знайдений мертвим разом із дівчиною Медді Дердан-Холламбі у своєму будинку. 

dailymail.co.uk

Детективи заявили, що розглядають смерть Медді як вбивство, і що вони не шукають нікого іншого у зв'язку зі своїм розслідуванням.

Грін був опікуном благодійної групи проти раку, а також обіймав посаду директора з маркетингу в місцевій фірмі. 

Після його смерті сусіди назвали його "зарозумілим" і сказали, що Медді була останньою в низці його молодих подруг. Вони розповіли, що до чоловіка часто приходили жінки, які були схожі на покійницю, віком від 22 до 30 років. Романи з ними тривали близько пів року. 

Тому мешканці розповіли, що були шоковані, коли до будинку, який був зайнятий два роки, прибули десять патрульних машин та 15 офіцерів.

З вбитою чоловік зустрічався близько двох років. Пара нещодавно повернулася з відпустки з-за кордону, а чоловіка підвищили на роботі. Також у Гріна були діти від попередніх стосунків. 

Наразі поліція не виявила ніяких відомих підстав щодо домашнього насильства у цій справі, але закликають свідків поділитися будь-якою інформацією з правоохоронцями, включаючи відео з камер.

Читайте також: 

Новини України: у вбивстві 16-річної Вікторії Макаренко підозрюють її колишнього хлопця

Новини України: у вбивстві 16-річної Вікторії Макаренко підозрюють її колишнього хлопця

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація