Опитування: Маккейн відстає від Обами на 6% (фото)

За два дні до виборів президента США перевага Обами перед своїм суперником в боротьбі за президентське крісло Маккейном дещо збільшилася - до 6%.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Reuters спільно з компаніями C-SPAN і Zogby. Наголошується, що за сенатора-демократа від штату Іллінойс готові проголосувати 50% опитаних, а за Маккейна - 44%.

Таким чином, відрив Обами від Маккейна знов збільшився - напередодні він становив 5%.

"Результати опитувань громадської думки, проведені в ці вихідні, показують, що обидва кандидати, видно, зміцнюють підтримку серед основних груп, які їх підтримують", - відзначив організатор опиту Джон Зогбі.

Тим часом, Маккейн досить скептично ставиться до результатів опитувань. За його словами, передвиборча кампанія "йде непогано".

"Згідно з опитуваннями, я відстаю набагато більше, ніж це є насправді", - заявив Маккейн кількома днями раніше.

Більшість спостерігачів сходяться на думці, що відрив 5-6% за декілька днів до виборів (2 тижні тому він становив 10-14%) зовсім не гарантує перемогу Обами 4 листопада. Частина американських виборців завжди голосує за республіканців, інша частина – за демократів. 

Але є і третя частина виборців – це громадяни, які не визначилися в своїх політичних симпатіях, які роблять свій вибір в останню мить, – приблизно 10% електорату. Саме вони в ситуаціях, подібних нинішній, коли розрив між кандидатами становить до 10%, і визначають переможця.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: