Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перші 90 днів Дутерте: діяльність "філіппінського Гітлера" схвалила понад половина країни

В опитуванні громадської думки взяли участь 1200 осіб.

Філіппінці оцінили перші 90 днів президентства Родріго Дутерте, відомого жорстокою боротьбою з наркоторгівлею в країні та зухвальною поведінкою щодо західних лідерів.

Так, опитування показало, що народ оцінює Дутерте на "дуже добре", передає Reuters.

Тільки 11% з 1200 філіппінців, опитаних агентством Social Weather Stations (SWS) заявили, що вони не задоволені тим, як їхній президент виконує свої обов'язки. 

Загалом діяльністю Дутерте задоволені 64% опитаних. Це навіть кращий показник, ніж той, який мали його попередники — Бенігно Акіно (2010—2016), Глорія Макапагал Арройо (2001—2010) та Джозеф Естрада (2008—2001). Однак, більше схвалення від населення до Дутерте мав лише Фідель Рамос (1992—1998) з результатом 66%.

Між іншим, 13% так і не визначилися, чи задоволені вони виконанням Дутерте своїх службових обов'язків. Варто відзначити, що опитування не вимагало від респондентів доведення своєї думки.

Опитування провели наприкінці вересня після того, як Дутерте "посварився" з Бараком Обамою, президентом США, через боротьбу з наркотиками на Філіппінах, а також до того, як Дутерте заявив про пошуки нових зв'язків з Китаєм та Росією.

Інше опитування, проведене агентством Pulse Asia за місяць після того, як Дутерте обійняв посаду президента, показало, що рівень довіри громадян до нього становить 91%.

Нагадаємо, Родріго Дутерте очолив Філіппіни на початку червня 2016 року. За цей час він встиг зажити слави гострого на язик політика та жорстокого провідника боротьби з наркоторгівлею в країні. У рамках останньої місцевими поліцейськими було вбито щонайменше 3400 осіб, як мінімум 40 із них не були причетними до наркоторгівлі

До слова, скандальний Дутерте прирівняв себе до нацистського лідера Адольфа Гітлера. Він також заявив, що був би щасливим вбити три мільйони споживачів наркотиків і дилерів. Пізніше влада Філіппін пояснила, що саме президент мав на увазі, коли згадував Гітлера у своєму виступі

Залиште свій коментар

Вибір редакції