Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оплачуваний вихідний та родинні пікніки. Як американці святкують День незалежності США

Сполученим Штатам виповнюється 242 роки.

День незалежності святкує наймогутніша країна світу - Сполучені Штати Америки. 4 липня - оплачуваний вихідний для всіх громадян США.

Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

4 липня для американців – велике свято, яке не обходиться без помпезних фейєрверків, карнавалів, пікніків і родинних посиденьок. Саме в цей день 242 роки тому США офіційно проголосили незалежність від Британської імперії.

Відсвяткувати історичну подію збираються люди всіх національностей. В усьому світі США називають melting pot – тобто горщик, у якому постійно щось кипить і перемішується. Тут живуть десятки народів, і 4 липня усіх їх об'єднує почуття свободи та гордості за наймогутнішу державу світу.

День незалежності – оплачуваний вихідний у США. Американці збираються родинами на пікніках, розмальовують обличчя в кольори національного прапора, перевдягаються у костюми з національною символікою і влаштовують фестивалі.

Вони сім'ями приїздять до серця США – Вашингтона. Аби подивитися на державний парад і на сходах національного архіву підписатися під копією історичного документу. Найбільше урочистостей - саме у цьому місті, де проходить відомий обідній парад. Також у столиці США спеціальні актори зачитують текст Декларації. Для цього вони переодягаються у вбрання XVIII століття.

ВідеоЯк американці виборювали свою незалежність

Сьогодні американській незалежності виповнюється 242 роки! 4 липня - оплачуваний вихідний для всіх громадян США. Вони влаштовують паради, фестивалі, виїздять з родинами на пікніки. У містах лунають фейєрверки. Та попри такі щорічні веселощі, американці пам`ятають - їхня незалежність не відбулася без крові. 

Як американці виборювали свою незалежність

ВідеоРозповідаємо про Надзвичайну і Повноважну посла США в Україні – Марі Йованович

Марі Йованович народилася у Канаді. Коли їй було три роки, з родиною переїхала до США. Закінчила Прінстонський університет та Національний університет оборони. Також Марі Йованович навчалася в російському інституті імені Пушкіна. Більше 22-х років працює в дипломатичній сфері. Шість разів отримувала Нагороду за найвищі досягнення в дипломатичній службі. Була Послом у Вірменії та Киргизії. Також працювала в Посольствах США в Канаді, Великій Британії, Сомалі та Росії. З 2016 року Марі Йованович обіймає посаду Надзвичайного і Повноважного Посла в Україні. 

Розповідаємо про Надзвичайну і Повноважну посла США в Україні – Марі Йованович

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції