Оплачуваний вихідний та родинні пікніки. Як американці святкують День незалежності США

Сполученим Штатам виповнюється 242 роки.

День незалежності святкує наймогутніша країна світу - Сполучені Штати Америки. 4 липня - оплачуваний вихідний для всіх громадян США.

Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

4 липня для американців – велике свято, яке не обходиться без помпезних фейєрверків, карнавалів, пікніків і родинних посиденьок. Саме в цей день 242 роки тому США офіційно проголосили незалежність від Британської імперії.

Відсвяткувати історичну подію збираються люди всіх національностей. В усьому світі США називають melting pot – тобто горщик, у якому постійно щось кипить і перемішується. Тут живуть десятки народів, і 4 липня усіх їх об'єднує почуття свободи та гордості за наймогутнішу державу світу.

День незалежності – оплачуваний вихідний у США. Американці збираються родинами на пікніках, розмальовують обличчя в кольори національного прапора, перевдягаються у костюми з національною символікою і влаштовують фестивалі.

Вони сім'ями приїздять до серця США – Вашингтона. Аби подивитися на державний парад і на сходах національного архіву підписатися під копією історичного документу. Найбільше урочистостей - саме у цьому місті, де проходить відомий обідній парад. Також у столиці США спеціальні актори зачитують текст Декларації. Для цього вони переодягаються у вбрання XVIII століття.

ВідеоЯк американці виборювали свою незалежність

Сьогодні американській незалежності виповнюється 242 роки! 4 липня - оплачуваний вихідний для всіх громадян США. Вони влаштовують паради, фестивалі, виїздять з родинами на пікніки. У містах лунають фейєрверки. Та попри такі щорічні веселощі, американці пам`ятають - їхня незалежність не відбулася без крові. 

Як американці виборювали свою незалежність

ВідеоРозповідаємо про Надзвичайну і Повноважну посла США в Україні – Марі Йованович

Марі Йованович народилася у Канаді. Коли їй було три роки, з родиною переїхала до США. Закінчила Прінстонський університет та Національний університет оборони. Також Марі Йованович навчалася в російському інституті імені Пушкіна. Більше 22-х років працює в дипломатичній сфері. Шість разів отримувала Нагороду за найвищі досягнення в дипломатичній службі. Була Послом у Вірменії та Киргизії. Також працювала в Посольствах США в Канаді, Великій Британії, Сомалі та Росії. З 2016 року Марі Йованович обіймає посаду Надзвичайного і Повноважного Посла в Україні. 

Розповідаємо про Надзвичайну і Повноважну посла США в Україні – Марі Йованович

 

Залиште свій коментар