Ракета пролетіла близько 500 кілометрів і впала в Японському морі.

КНДР 12 лютого провела випробування нової балістичної ракети, які завершилися успішно.

Північна Корея стверджує, що їй вдалося протестувати можливість оснащення снаряда ядерною боєголовкою і здатність його ухилення від перехоплення, повідомляє Reuters.

Йдеться про пуск балістичної ракети Pukguksong-2 середньої дальності класу "Мусудан". Вона пролетіла близько 500 кілометрів і впала в Японському морі.

При випробуваннях був присутній північнокорейський лідер Кім Чен Ин.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Північна Корея провела тест ядерного пристрою: було виявлено штучний землетрус 5,3 бала поблизу відомого ядерного полігону КНДР.

Аналітики побоюються, що КНДР наближається до використання ядерної зброї.

Також лідер КНДР Кім Чен Ин підкреслив необхідність зміцнення ядерних сил країни. Таку заяву він зробив, коли був присутній на випробування балістичних ракет.

Згодом, США ввели санкції проти КНДР за численні порушення прав людини. Вони торкнулися ряду високопоставлених осіб і п'яти компаній, а також лідера КНДР Кім Чен Ина.

Своєю чергою Північна Корея заявила, що нові санкції США проти її лідера Кім Чен Ина означають оголошення війни і пообіцяла вжити рішучих заходів у відповідь. У заяві МЗС Пхеньяну, яку наводить офіційне північнокорейське Центральне агентство новин, йдеться, що цей крок з боку Сполучених Штатів є найгіршим із ворожих дій і представляє відкрите оголошення війни проти КНДР.

ядерна програма КНДР

Залиште свій коментар