Опоблоківець Новинський та митрополит Онуфрій зустрілися у Росії з патріархом Кирилом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава УПЦ МП брав участь у спільному служінні з Кирилом.

Народний депутат України від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський та предстоятель Української православної церкви України Московського патріархату митрополит Онуфрій зустрілися у Росії з патріархом Російської православної церкви Кирилом.

Про це Новинський повідомив на своїй сторінці у Facebook, оприлюднивши відповідне фото. Але потім він видалив цей допис, передає Радіо Свобода.

"Сьогодні у Свято-Троїцькій Сергієвій лаврі. День святої Трійці", – написав депутат під спільним з ієрархами фото.

Новинський, Онуфрій, Кирило
Facebook/Вадим Новинський

На сайті лаври повідомляється, що митрополит Онуфрій брав участь у спільному служінні з патріархом Кирилом. Сайт РПЦ про відвідини глави УПЦ МП повідомляє більш детально.

Так, патріарх Кирило подарував Онуфрію архієрейський одяг зеленого кольору, в якому відбувається богослужіння на Трійцю. Глава УПЦ МП у відповідь подякував Кирилу "за святі молитви і підтримку в тих труднощах і випробуваннях, які сьогодні переживає Українська Православна Церква".

Онуфрій на заході РПЦ
stsl.ru
Онуфрій на заході РПЦ

Нагадаємо, очільник РПЦ Кирило вважає новостворену Православну церкву України об'єднанням двох угруповань розкольників. На його думку, УПЦ МП на чолі з митрополитом Онуфрієм як була, так і залишається "благодатним, духовним організмом" в Україні.

ВідеоРосійський патріарх Кирило скаржиться на Україну всім, до кого доходить пошта

Відправив звернення Папі Римському, Ангелі Меркель, Еммануелю Макрону, керівникам ООН, ОБСЄ і цілої купи церков. Текст усюди один: "керівники української держави втручаються в релігійні справи і от-от почнуться повномасштабні гоніння". Мовляв, влада настільки не любить церкву, що хоче її об’єднати. Реакція світових лідерів на скаргу Кирила невідома. Ніхто з них поки що його не втішив.

Російський патріарх Кирило скаржиться на Україну всім, до кого доходить пошта

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції