Опозиція Білорусі попросила прокуратуру перевірити факти злочинів з фільму про Лукашенка

У Білорусі просять прокуратуру перевірити інформацію про злочини, вчинені під час правління Олександра Лукашенка, які були описані у фільмі "Хрещений батько".

Один з лідерів білоруської опозиції звернувся до прокуратури країни з проханням перевірити інформацію про злочини, вчинені під час президентства Олександра Лукашенка, про які йшлося у фільмі "Хрещений батько", показаному на російському телебаченні.

Звернення на ім'я генерального прокурора країни Григорія Василевича направив голова опозиційної Об'єднаної громадянської партії (ОГП) Білорусі Анатолій Лебедько.

"Сьогодні поштою рекомендованим листом я направив звернення, щоб генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за викладеними у фільмі фактами зникнення білоруських політиків", - заявив опозиціонер.

Нагадаємо, фільм з різкою критикою на адресу президента Білорусі був показаний на російському телеканалі НТВ минулих вихідних. У стрічці Лукашенко прямо обвинувачується у викраданнях політичних опонентів та їх родичів.

У сюжеті також наголошується, що Лукашенко неодноразово зраджував свого союзника - Росію, яка завжди допомагала Білорусі у важкі моменти, а її лідер не платив за газ і не визнав Південну Осетію і Абхазію.

У відповідь у посольстві Білорусі в Москві висловили надію, що фільм не відображає офіційну позицію російського керівництва. Водночас, джерело в делегації, що супроводжує білоруського лідера під час його робочого візиту до Казахстану, звинуватило російські телеканали в спробі дискредитації Олександра Лукашенка.

Читайте також:

Російське телебачення показало розгромний фільм про Лукашенка

Митний союз Росії, Білорусі та Казахстану офіційно сформовано

Лукашенко: Білорусь вступила в Митний союз, але Росія про це не знає

ВідеоФільм "Хрещений батько" з різкою критикою на адресу президента Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: