Опозиція Сирії розкритикувала амністію політв'язнів

Опозиція Сирії назвала амністію в країні недостатнім кроком.

Президент Сирії Башар Асад 31 травня підписав указ про амністію всіх політичних ув'язнених. Амністія поширюється і на членів забороненого в країні руху "Брати-мусульмани".

Указом про амністію передували два місяці антиурядових виступів. У ході придушення демонстрацій правоохоронними структурами і військами в сирійських містах було арештовано більше 10 тисяч чоловік.

Між тим, як зазначає AFP, представники сирійської опозиції визнали крок президента Асада недостатнім. "Амністії ми вимагали кілька років тому", - заявив один із супротивників президента. - "Народ Сирії хоче повалення режиму та притягнення злочинців до відповідальності".

Антиурядові виступи в Сирії почалися 15 березня. До кінця травня арабські правозахисні організації повідомляли, що за два місяці в Сирії загинули 1062 людини.

Башар Асад періодично йшов на поступки опозиції. Зокрема, він визнав необхідність демократичних перетворень, змінив склад уряду і скасував діяло впродовж 50 років надзвичайний стан. Проте одночасно з відміною режиму ЧП був виданий указ, що заборонив усі види демонстрацій. У результаті активність опозиціонерів тільки посилилася.

Читайте також:

Сирія відповість на санкції ЄС дружбою з Росією та Китаєм

Жахливе відео: у Сирії влада розстріляла демонстрації, загинули діти

ЗМІ: США почали втілювати лівійський сценарій у Сирії

США вводять санкції проти президента Сирії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: