Опозиція Сирії створила "Раду національного порятунку"

350 представників сирійської опозиції провели зустріч у турецькому Стамбулі. До ради, створеної за підсумками зустрічі, увійшли 25 осіб.

Опозиція Сирії створила "Раду національного порятунку" для боротьби з режимом президента Башара Асада.

Як повідомляється, 350 представників сирійської опозиції 16 липня, в суботу, провели зустріч у турецькому Стамбулі. До ради, створеної за підсумками зустрічі, увійшли 25 осіб, у тому числі представники ісламістських і ліберальних рухів, а також незалежні кандидати.

Раніше планувалося, що в суботній зустрічі через відеозв'язок братимуть участь представники опозиції, що знаходяться в столиці Сирії Дамаску. Але від цього вирішено було відмовитися у зв'язку з тим, що 15 липня в Сирії при розгоні демонстрацій було вбито щонайменш 28 осіб. Тому в обговоренні створення "Ради національного порятунку" брали участь тільки ті опозиціонери, які втекли з Сирії (у тому числі кілька років тому).

Перше засідання "Ради національного порятунку" відбудеться 17 липня. Представники різних гілок опозиції спробують домовитися про співпрацю. За підсумками засідання буде обраний керівний комітет, до складу якого увійдуть 11 осіб.

Башар Асад займає пост президента Сирії з 2000 року. Він став наступником свого батька, військового Хафеза Асада, який керував країною з 1971 року. Заворушення в Сирії почалися в березні 2011 року на тлі антиурядових виступів у багатьох країнах Африки та Близького Сходу. У Сирії по демонстрантах регулярно відкривають вогонь, в ході акцій протесту вже загинули близько 1,5 тисячі чоловік.

Читайте також:

У Сирії силовики відкрили вогонь по демонстрантах

Прихильники президента Сирії розгромили посольство США

Євросоюз засудив владу Сирії за "репресії та насильство"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: