Опозиція в Таїланді погодилася на переговори, щоб уникнути нових жертв

Опозиція проведе переговори з владою, щоб не втрачати більше однодумців. Всього з початку протистояння загинуло, щонайменше, 67 людей.

Таїландська опозиція погодилася провести переговори з владою для припинення протистояння, яке забрало життя понад 60 осіб.

"Ми погодилися на пропозицію Сенату провести новий раунд переговорів, оскільки, якщо ми дозволимо цьому тривати, невідомо, скільки ще життів буде втрачено", - повідомив одних з лідерів червоносорочечників.

Нагадаємо, минулого тижня урядові війська оточили укріплений в центрі Бангкока табір прихильників опозиції, які підтримують поваленого прем'єра країни Таксіна Чінавата.

З 13 травня жертвами зіткнень поліції і армії з опозиціонерами стали 38 людей. Всього з початку протистояння загинуло, щонайменше, 67 людей, близько 1600 отримали поранення. Раніше уряд Таїланду оголосив надзвичайний стан у 21 з 76 провінцій країни.

Нагадаємо, 17 травня в Бангкоку помер колишній генерал-майор армії Таїланду і військовий стратег опозиції Каттія Савасдіпол, поранений снайпером під час інтерв'ю.

Савасдіпол на прізвисько "червоний командир" готував охоронні загони опозиції і спроектував оборонні укріплення опозиційного "містечка" у центрі столиці Таїланду.

Читайте також:

"Червоний командир" тайської опозиції помер від отриманих ран

Кількість жертв зіткнень у Бангкоку зросла до 30 людей

Уряд Таїланду оголосив надзвичайний стан у 16 провінціях

ВідеоОпозиція в Таїланді погодилася на переговори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: