Опозиція Японії закликала прем’єра піти у відставку через ядерну кризу

В Японії критика на адресу прем'єр-міністра загострилася на тлі повідомлень про триваючу в країні ядерну кризу, яку як і раніше не вдається подолати владі.

Лідер японської опозиції Садаказу Танігакі закликав до відставки діючого прем'єр-міністра країни Наото Кана. З такою ж заявою виступив і спікер верхньої палати парламенту Такео Нішіока, член Демократичної партії Кана, який, однак, відомий своєю критикою чинного прем'єр-міністра.

"Настав час вирішити, йде він або залишається", - заявив Танігакі.

Критика японського прем'єр-міністра загострилася на тлі повідомлень про триваючу в країні ядерну кризу, яку як і раніше не вдається подолати владі.

Відзначимо, що японська опозиція від випадку до випадку не упускає можливості закликати Кана до відставки, який, у свою чергу, не втомлюється відмовлятися від цих пропозицій.

Так, 26 лютого старший депутат правлячої в Японії Демократичної партії Козо Ватанабе запропонував відправити Кана у відставку.

На думку Ватанабе, відставка допоможе домогтися підтримки опозиційних партій у прийнятті законопроекту прийняти новий бюджет для країни в розмірі 1 трлн доларів.

Кан, чиї рейтинги за останній час впали вже на 20%, все частіше стикається з тим, що японські депутати закликають його покинути партію. Кан, у свою чергу, намагається з усіх сил ввести законопроект у роз'єднаному парламенті.

8 березня член правлячої партії Японії закликав прем'єр-міністра піти у відставку як можна швидше. Депутат Кіодо Мацукі вважає, що серед населення зростає невдоволення главою уряду, на його популярності також позначився недавній скандал навколо глави МЗС, який був викритий в отриманні незаконних грошових пожертвувань.

Пізніше Кан оголосив, що не піде у відставку через скандал з отриманням грошей з-за кордону. Він зробив цю заяву після того, як стало відомо, що фонд його підтримки отримував пожертви від громадянина Республіки Корея, який проживає в Японії.

Кан відзначив, що "не був обізнаний" про національність коштів, які надали.

Нагадаємо, 64-річний Наото Кан став прем'єром у червні 2010 року. У квітні йому належить забезпечити прийняття нового бюджету країни, яка важко переживає наслідки економічної кризи, а також утримати правлячу партію від розколу.

Читайте також:

Нове відео японської трагедії: хвиля цунамі змиває людей, які намагаються втекти

Землетрус в Японії спричинив десятиріччя катастроф

МАГАТЕ: ситуація на "Фукусімі" не така страшна, як була на ЧАЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: