Опозиція Японії закликала прем’єра піти у відставку через ядерну кризу

В Японії критика на адресу прем'єр-міністра загострилася на тлі повідомлень про триваючу в країні ядерну кризу, яку як і раніше не вдається подолати владі.

Лідер японської опозиції Садаказу Танігакі закликав до відставки діючого прем'єр-міністра країни Наото Кана. З такою ж заявою виступив і спікер верхньої палати парламенту Такео Нішіока, член Демократичної партії Кана, який, однак, відомий своєю критикою чинного прем'єр-міністра.

"Настав час вирішити, йде він або залишається", - заявив Танігакі.

Критика японського прем'єр-міністра загострилася на тлі повідомлень про триваючу в країні ядерну кризу, яку як і раніше не вдається подолати владі.

Відзначимо, що японська опозиція від випадку до випадку не упускає можливості закликати Кана до відставки, який, у свою чергу, не втомлюється відмовлятися від цих пропозицій.

Так, 26 лютого старший депутат правлячої в Японії Демократичної партії Козо Ватанабе запропонував відправити Кана у відставку.

На думку Ватанабе, відставка допоможе домогтися підтримки опозиційних партій у прийнятті законопроекту прийняти новий бюджет для країни в розмірі 1 трлн доларів.

Кан, чиї рейтинги за останній час впали вже на 20%, все частіше стикається з тим, що японські депутати закликають його покинути партію. Кан, у свою чергу, намагається з усіх сил ввести законопроект у роз'єднаному парламенті.

8 березня член правлячої партії Японії закликав прем'єр-міністра піти у відставку як можна швидше. Депутат Кіодо Мацукі вважає, що серед населення зростає невдоволення главою уряду, на його популярності також позначився недавній скандал навколо глави МЗС, який був викритий в отриманні незаконних грошових пожертвувань.

Пізніше Кан оголосив, що не піде у відставку через скандал з отриманням грошей з-за кордону. Він зробив цю заяву після того, як стало відомо, що фонд його підтримки отримував пожертви від громадянина Республіки Корея, який проживає в Японії.

Кан відзначив, що "не був обізнаний" про національність коштів, які надали.

Нагадаємо, 64-річний Наото Кан став прем'єром у червні 2010 року. У квітні йому належить забезпечити прийняття нового бюджету країни, яка важко переживає наслідки економічної кризи, а також утримати правлячу партію від розколу.

Читайте також:

Нове відео японської трагедії: хвиля цунамі змиває людей, які намагаються втекти

Землетрус в Японії спричинив десятиріччя катастроф

МАГАТЕ: ситуація на "Фукусімі" не така страшна, як була на ЧАЕС

ВідеоРівень небезпеки аварії на "Фукусімі" офіційно підвищений до Чорнобильського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: