Опозиція за підтримки Туреччини відбила в армії Асада стратегічне місто та перекрила головну "артерію" Сирії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас, сирійський диктатор разом із Росією наступають на півдні провінції Ідліб.

Сирійська опозиція за підтримки Туреччини розпочала контрнаступ у провінції Ідліб та відбила у армії Башара Асада стратегічне місто Саракіб, унаслідок чого перекрила головну транспортну "артерію" країни – трасу Алеппо-Дамаск.

Про це повідомляє турецьке інформагентство Anadolu, а також у соцмережах військові опозиції публікують відповідні фото та відео.

Зазначається, що перед тим опозиція також захопила інший стратегічний населений пункт – аль-Найраб та продовжила наступ. Наразі з’являється інформація про подальший наступ та захоплення околиць Саракібу. Це місто сирійські військові Асада захопили на початку лютого до офіційного повідомлення про початок турецької операції в Ідлібі.

Захоплення міста дозволило представникам опозиції перекрити одну із найважливіших трас країни, якою армія Асада активно постачала допомогу своїм підрозділам.

Водночас військові сирійського уряду активно наступають на півдні провінції. Там вони вже захопили місто Анкаві та ще низку населених пунктів, значно збільшивши підконтрольну собі територію. Їхній наступ активно супроводжується бомбардуванням російською авіацією.

Нагадаємо, у Сирії триває активна фаза боїв за північно-західну провінцію Ідліб. Війська президента Сирії Башара Асада за підтримки РФ розпочали наступ, який вже охрестили "останньою битвою за провінцію". З іншого боку – опозиція, яка за підтримки США та Туреччини поки втримує контроль над Ідлібом.

ТСН.ua розповідає, як Росія та Туреччина розпочали протистояння на сирійській землі, чому "пішла по швах" дружба між Путіним та Ердоганом та чим небезпечна війна у Сирії для Європи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції