Опозиційний лідер Венесуели Гуайдо привітав "народ України і Зеленського"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик відзначив важливість проведення вільних демократичних виборів.

Опозиційний режиму Ніколаса Мадуро і визнаний президентом Венесуели низкою європейських країн і США політик Хуан Гуайдо привітав Володимира Зеленського з перемогою на виборах президента України.

"Як тимчасовий президент Республіки Венесуела, я вітаю народ України і Володимира Зеленського з їх масштабною і переконливою перемогою", - заявив Гуайдо. "Вільні вибори – це механізм, який дозволяє народам висловити і матеріалізувати своє бажання змін", - додав він.

ВідеоРозмова кандидатів та обіцянки підтримки – ситуація в штабах президентів

У штабі Зеленського емоційно відреагували на дані екзит-полів, потім Володимир Зеленський дав прес-конференцію, під час якої відповів на всі питання журналістів. Петро Порошенко також виступив після оголошення результатів екзит-полів, пообіцяв підставити плече Зеленському, але працювати в опозиції.  

Розмова кандидатів та обіцянки підтримки – ситуація в штабах президентів

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

головні цифри виборів, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції