Опозиційних лідерів заарештували

Лідерів грузинської опозиції заарештували в приміщенні опозиційної телекомпанії "Імеді", яка щойно припинила мовлення.

телеканал
Lenta.ru
Проти чотирьох лідерів опозиції порушені кримінальні справи за співпрацю з іноземними спецслужбами.
Патрульна поліція Грузії побила декількох чоловік перед будівлею опозиційної телекомпанії "Імеді" у Тбілісі. Про це в прямому ефірі передає телекомпанія "Руставі-2".

Телекомпанія показала, як кілька людей, що прийшли підтримати журналістів, спробували силою відтіснити поліціянтів і ввійти на територію "Імеді". Все це закінчилося тим, що поліція жорстоко побила кількох людей.

Люди почали приходити до офісу "Імеді" після того, як вона припинила мовлення близько 22.00 за тбіліським часом через появу спецназу. Телеканал належить опозиційному бізнесменові Бадрі Патаркацишвілі.

Потому з’явилася нова інформація: поліція затримала двох лідерів грузинської опозиції і начальника інформслужби телекомпанії "Імеді".

Згідно з повідомленням телеканалу "Руставі-2", затримано лідерів Консервативної партії Звіада Дзігурі і Каху Кукаву, а також журналіста "Імеді" Георгія Таргамадзе. Крім того, за повідомленням лідерки опозиційної партії "Шлях Грузії" Саломе Зурабішвілі, у Тбілісі затримали ще одного опозиційного лідера, сина першого президента Грузії, лідера політичного руху "Свобода" Костянтина Гамсахурдіа. За її словами, зараз поліціянти готуються увійти до офісу Республіканської партії.

Голова парламентського комітету з оборони й безпеки Гиві Таргамадзе заявив журналістам, що заклики до насильства та повалення влади з ефіру двох грузинських телекомпаній слугували причиною для припинення їх роботи.

"Саме один із пунктів декрету про запровадження надзвичайного стану в Тбілісі, підписаного президентом, де йде розмова про обмеження в роботі ЗМІ, став причиною припинення роботи двох грузинських телекомпаній "Імеді" і "Кавкасія", - сказав Таргамадзе. Він також заявив, що нікого з представників ЗМІ та керівництва цих телекомпаній не затримали правоохоронні органи Грузії.

Раніше джерело в МВС Грузії повідомляло, що проти чотирьох лідерів опозиції порушено кримінальні справи за співпрацю з іноземними спецслужбами.

Понад те, в будівлі "Імеді" вчинено погром. Про це повідомили журналісти телекомпанії, які, за їхніми власними словами, протягом декількох хвилин лежали на підлозі з наведеною на них зброєю.

"Поламано апаратуру телекомпанії, у журналістів відібрали мобільні телефони, щоб ми не змогли нікуди зателефонувати", - сказав один із журналістів "Імеді".

Кореспонденти телекомпанії знаходяться поряд з будівлею, в якому залишаються представники поліції і керівництво "Імеді". Журналісти не знають чому, що шукають і чого хочуть представники поліції в телекомпанії.

Генпрокуратура планує зробити спеціальну заяву щодо ситуації з "Імеді".

Слідом за "Імеді" припинила мовлення телекомпанія "Кавкасія", повідомляє агенція "Новости-Грузия".

Це відбулося за декілька хвилин після відключення телеканалу "Імеді".

"Нас вимкнули з відомих усім причин", - заявив представник керівництва "Кавкасії". Представник компанії повідомив, що представники правоохоронних органів в офісі не з'являлися.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: