Опозиціонери "виселили" грузинський парламент

Через акції протесту грузинської опозиції, парламент змушений перейти на виїзну форму роботи. Перше засідання проведуть на сході країни.

Засідання комітетів парламенту Грузії проводитимуться у виїзному режимі в зв'язку з обмеженнями, введеними через акцію опозиції.

Про введення певних обмежень в роботі найвищого законодавчого органу країни заявив голова парламенту Грузії Давид Бакрадзе 13 квітня, на засіданні бюро. Обмеження в цілому торкаються доступу в будівлю журналістів і режиму прийому громадян.

"Оскільки є певні перешкоди у зв'язку з парламентською діяльністю, депутати виїхали в регіони. Засідання комітетів будуть проведені практично у всіх регіонах Грузії, зі всіх тих проблематичних питань, які турбують наших співгромадян. Життя в країні продовжується, проблеми потрібно вирішувати", - сказав Мачаваріан.

23 квітня члени парламентського комітету з аграрних питань проведуть виїзне засідання в Телаві (Східна Грузія), за участю губернатора Кахеті і глав районних адміністрацій. Комітет із захисту навколишнього середовища проведе засідання в Зугдіді (Західна Грузія).

Опозиція розцінила зміни в розпорядку роботи парламенту як свою особисту перемогу. Лідер Консервативної партії Каха Кукава привітав учасників акцій опозиції "з тим, що пікетування дало результати".

"Парламент Грузії визнав неможливість своєї подальшої роботи, і дуже скоро ми змусимо до такого визнання і держканцелярію", - заявив Кукава.

З 9 квітня опозиційні партії проводять в Тбілісі масові акції, вимагаючи відставки президента Михайла Саакашвілі. Опозиціонери блокують рух автотранспорту в центрі міста і пікетують будівлі парламенту, резиденції президента і Суспільного телебачення.

Наприклад, 23 квітня Грузинська опозиція проводить акцію "місто кліток", яка за задумом лідерів опозиції символізує "перетворення Грузії в поліцейську державу". Ввечері 22 квітня опозиціонери встановили більше десятка кліток - імпровізованих тюремних камер навколо будівлі держканцелярії, де проводяться засідання уряду, розташований апарат прем'єра і офіси держміністрів.

Читайте також:

Грузинська податкова виставила Бурджанадзе штраф на мільйон доларів

Росія: НАТО створило у Грузії відчуття безкарності

Грузинська опозиція перетворила Тбілісі на "місто кліток"

В Росії упіймали грузинського шпигуна з українським паспортом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: