Опозиція Грузії припинила пікет біля резиденції Саакашвілі

Рішення тимчасово призупинити пікетування президентської резиденції прийнято у зв'язку з тим, що "влада неодноразово намагалася організувати різного роду провокації.

Грузинська опозиція в четвер, 24 червня, тимчасово припинила пікет біля резиденції президента Михайла Саакашвілі у Тбілісі.

Як йдеться в заяві, розповсюдженій опозиційною партією Демократичний рух - Єдина Грузія, рішення тимчасово призупинити пікетування президентської резиденції прийнято у зв'язку з тим, що "влада неодноразово намагалася організувати різного роду провокації, створити штучне напруження і влаштувати розгін пікетників".

Представники партії, очолюваної колишнім спікером парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе, нагадали, що в ніч на 19 червня було розгромлено "камери протесту" - клітки, встановлені опозицією біля президентської резиденції в Тбілісі, - при цьому кількох учасників акцій протесту було затримано.

Нагадаємо, антипрезидентські акції протесту грузинської опозиції тривають у Тбілісі більше двох місяців. Водночас, Михайло Саакашвілі неодноразово заявляв, що він не піде у відставку, як того вимагають демонстранти.

Читайте також:

У Грузії підірвали вежу ЛЕП. До Росії не надходить електрика

Грузинський офіцер-втікач: Саакашвілі готує нову війну

Поліція в Грузії розгромила опозицію

Грузинська опозиція поскаржилася ЄС на терор Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: