Опозиція Грузії висуне єдиного кандидата

Об'єднана опозиція висуне єдиного кандидата на позачергових виборах президента Грузії, призначених на 5 січня 2008 року.

Об'єднана опозиція висуне єдиного кандидата на позачергових виборах президента Грузії, призначених на 5 січня 2008 року, повідомила один з лідерів Республіканської партії Грузії Тінатін Хідашелі.

"Природно, ми висунемо єдиного кандидата. Ми вже почали проведення консультацій про шляхи обрання єдиного кандидата. Я не думаю, щоб це було серйозною проблемою для нас", - наводить агенція "Новости-Грузия" слова Хідашелі.

За її інформацією, в консультаціях беруть участь десять опозиційних партій і політичних рухів: "Національний форум", "Свобода", Консервативна партія, Лейбористська партія, "Рух за єдину Грузію", Республіканська партія, "Шлях Грузії", "Картулі дасі", "Ми самі", "Партія народу", а також депутат парламенту Грузії Льован Гачечиладзе і колишній держміністр з урегулювання конфліктів, представник правління неурядової організації "Інститут рівноправ’я" Георгій Хаїндрава.

Михаїл Саакашвілі вчора оголосив про проведення дострокових президентських виборів 5 січня 2008 року. Одночасно він запропонував провести плебісцит з дати проведення парламентських виборів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: