Опозиція хоче позбутися Саакашвілі

Грузинська опозиція вирішила вимагати відставки президента.

Об'єднана опозиція міняє свою головну вимогу і вимагає відставки президента Михайла Саакашвілі.
"Національна рада об'єднаної опозиції ухвалила рішення про постановку вимоги відставки Саакашвілі," - сказав на мітингу опозиції лідер Лейбористської партії Грузії Шалва Нателашвілі

За його словами, головна задача для опозиції на даному етапі - це відставка президента.

"Це рішення всіх партій, що входять у наше об'єднання та не входять сюди. Тепер ми одна партія - це партія Грузії і вона переможе," - сказав Нателашвілі.

"Від імені народного руху ми вирішили вимагати відставки президента Грузії. Наша боротьба буде дуже короткостроковою. І продовжиться для того, щоб Грузія попрощалася з Саакашвілі," - заявив депутат парламенту Льован Гачечиладзе, слова якого наводить агентство "Новости-Грузия".

Тисячі людей, присутніх коло будівлі парламенту, зустріли ці слова Гачечиладзе криками "Цаді, цаді!" ("Геть, геть!").

"Ми протягом місяця пропонували властям Грузії демократичний мирний шлях - вибори. Саакашвілі боїться виборів, тому що він корумпований," - сказала представник республіканців Тіна Хідашелі.

За її словами, організатори акції чекають, що до мітингу приєднаються резервісти, молодь з таборів патріотів і поліція.

"Хай ніхто не сподівається, що поліція підніме руку на народ," - відзначила Хідашелі.

Опозиція відзначає, що нова вимога опозиції викликана необдуманими діями Саакашвілі.

"У президента був історичний шанс піти на поступки, проте влада пішла на ускладнення ситуації," - сказав на мітингу член опозиційного руху "За єдину Грузію" Гиоргий Тортладзе.

До останнього моменту у опозиції було всього чотири основні вимоги: проведення виборів до парламенту в квітні 2008 року, звільнення політв'язнів, формування виборчих адміністрацій на паритетній основі між різними політичними силами та внесення змін у виборче законодавство.

На мітингу у п'ятницю опозиції вдалося зібрати близько 100 тисяч чоловік. У суботу число мітингувальників значно скоротилося. Лідери опозиції закликали прихильників підтримати акцію. В той же час у Тбілісі різко погіршується погода.

Лідери опозиції заявляють, що акція протесту біля парламенту буде безстроковою, поки не будуть виконані чотири вимоги: проведення виборів до парламенту в квітні 2008 року, звільнення політв'язнів, формування виборчих адміністрацій на паритетній основі між різними політичними силами і внесення змін до виборчого законодавства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: