Опозиція назвала свого єдиного кандидата в президенти

Льован Гачечиладзе названий єдиним кандидатом від опозиції на виборах президента Грузії.

Депутат парламенту Грузії Льован Гачечиладзе став єдиним кандидатом від Об'єднаної опозиції на позачергових виборах президента Грузії, які пройдуть 5 січня 2008 року. Про це повідомили представники об'єднаної опозиції на спеціальному брифінгу ввечері у понеділок.

Єдина Нацрада опозиції об'єднує 10 партій, які виступили організаторами акцій протесту, які проходили з 2 листопада коло парламенту Грузії.

7 листопада акція прихильників опозиції у парламенту Грузії була розігнана поліцією та спецназом, у місті відбулися масові зіткнення.

Тбілісі
Новости-Грузия
7 листопада акція прихильників опозиції у парламенту Грузії була розігнана поліцією та спецназом.
Увечері того ж дня президент Грузії оголосив надзвичайний стан у країні, а наступного дня призначив на 5 січня дострокові президентські вибори та плебісцит з приводу дати виборів до парламенту.

Як повідомляє агентство "Новости-Грузия", раніше про намір брати участь у виборах президента Грузії оголосили бізнесмен Бадрі Патаркацишвілі, що знаходиться зараз у Лондоні, лідер опозиційної партії "Нові праві", депутат парламенту Давид Гамкрелідзе, лідер "Партії майбутнього" Георгій Маїсашвілі та лідер опозиційної Лейбористської партії Шалва Нателашвілі.

ВідеоГрузинська опозиція знає свого кандидата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: