Опозиція засвистала Бурджанадзе

Екс-прем'єр, в свою чергу, вибачилася за мітинг 2007 року.

Частина мітингувальників засвистала екс-спікера парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе, що підійшла до мікрофону після Іраклія Аласанії. Їх свист не змогли перекрити овації прихильників Бурджанадзе.

Бурджанадзе це відчула і почала розмову в іншому ключі. У своїй промові Бурджанадзе вибачилася перед грузинським народом.

"Я розумію тих, хто скривджений на мене. Я не змогла захистити вас 7 листопаду 2007 року, - сказала вона. - Я не соромлюся просити вибачення і тепер буду з вами до кінця". Нагадаємо, що 7 листопаду 2007 року грузинська поліція жорстоко розігнала мітинг опозиції в Тбілісі. Бурджанадзе у той час займала пост голови парламенту.

У 2008 році Ніно Бурджанадзе пішла у відставку. Декілька місяців опісля, після війни в Південній Осетії, вона відкрито виступила проти президента Грузії Михайла Саакашвілі, звинувативши його у втягуванні Грузії в озброєний конфлікт. Згодом вона очолила опозиційну партію "Демократичний рух - Єдина Грузія".

Як повідомлялося, 9 квітня в Тбілісі й інших містах Грузії проходять масові акції протесту, організовані опозицією. Супротивники Саакашвілі вимагають його відставки і проведення дострокових виборів. Опозиційні партії та їх прихильники дали 24 години президенту на подання у відставку.

Опозиційні партії мають намір у разі відмови президента продовжити перманентні акції, а про свої подальші плани повідомити громадськість 10 квітня після 16:00.

Протестувальники повідомили, що їх головна мета грузинської опозиції - реальне об'єднання країни, в тому числі примирення з Абхазією та Південною Осетією.

За оцінкою журналістів, на проспекті Руставелі зібралося до 100 тисяч людей.

Читайте також:

Грузинська опозиція дала Саакашвілі 24 години, щоб піти у відставку

Грузинська опозиція хоче об'єднатися з Осетією та Абхазією

Сто тисяч опозиціонерів пікетують грузинський парламент

У Тбілісі опозиціонери закидали резиденцію Саакашвілі морквою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: