Опозиція Румунії заявила про фальсифікацію на виборах

Представники соціал-демократичної партії звинуватили Бесеску і його прихильників у шахрайстві і фальсифікації результатів голосування.

У понеділок, 7 грудня, в Румунії практично завершився підрахунок голосів виборців на другому турі виборів президента країни. Переможцем вже оголошений чинний президент Румунії Траян Бесеску правоцентрист.

Представники соціал-демократичної партії звинуватили Бесеску і його прихильників у шахрайстві і фальсифікації результатів голосування. Прихильники Мірчі Джоане, який був другим учасником президентських перегонів, заявили про намір опротестувати підсумки виборів президента.

За підсумками обробки 99,95 відсотків бюлетенів, Траяна Бесеску свої голоси віддали 50,33 відсотка виборців, а за колишнього міністра закордонних справ Румунії Мірчу Джоане в другому турі проголосували 49,66 відсотків жителів країни.

Представник соціал-демократичної партії висловив категоричну незгоду з цими даними, заявивши, що Бесеску діяв на виборах нечесно. "Вся країна голосувала за Мірчу Джоане, а державний апарат Бесеску намагається захопити владу шляхом шахрайства", - заявив представник соціал-демократів. За даними екзит-полів, Джоане набрав на три відсотки більше голосів, ніж діючий президент.

Перший тур виборів в Румунії відбувся 22 листопада. За його підсумками діючий президент Бесеску набрав 32,4 відсотка голосів, але цього виявилося недостатнім для того, щоб оголосити його переможцем.

Другий тур відбувся 6 грудня, в неділю. вранці у понеділок, 7 грудня, було оголошено, що оброблено 95,7 відсотка виборчих бюлетенів і за підсумками підрахунку голосів лідирує Бесеску (50,43 відсотка).

Читайте також:

На виборах у Румунії переміг чинний президент

На виборах у Румунії президентом оголосили себе обидва кандидати

Румуни підтримали пропозицію президента реформувати парламент

У Румунії тисячі службовців провели протест проти низьких зарплат

ВідеоОпозиція Румунії заявила про фальсифікацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: