Опозиція: Саакашвілі є агентом Кремля

Учасники пікету коло посольства РФ у Тбілісі зажадали "забрати Саакашвілі в Росію".

Посольство РФ у Тбілісі (Фото: georgia.mid.ru)
Акція коло російського посольства тривала близько години, після чого її учасники скрутили плакати й попрямували до місця проведення нової акції (на фото посольство РФ у Тбілісі. Фото: georgia.mid.ru)
Представники молодіжного крила грузинської опозиції, що організували у вівторок пікет коло будівлі російського посольства в Тбілісі, звинуватили президента Грузії у зв'язках із Москвою та зажадали "забрати Саакашвілі в Росію".

Як передає агентство "Новости-Грузия", в пікеті коло російського посольства, організованому неурядовою організацією "Інститут рівноправ'я" та партією "Рух за єдину Грузію", брали участь близько 20 осіб.

Учасники пікету перед початком акції протягнули вздовж центрального входу до посольства мотузок, на якому розвісили декілька десятків фотографій із зображеннями Саакашвілі та представників російського керівництва й політиків.

Пікетники виступали під гаслом: "Москва, забери Саакашвілі назад у Росію!"

Учасники акції також скандували: "Москва, забери з Грузії російських агентів!", "Позбав нас свого впливу", "Ми хочемо розвиватися самі".

Михайло Саакашвілі
news.yahoo.com
Пікетники виступали під гаслом: "Москва, забери Саакашвілі назад у Росію!"
Пікетники заявляли, що раніше агентами Росії в Грузії були Едуард Шеварднадзе та Аслан Абашидзе, а зараз таким є Саакашвілі.

Акція коло російського посольства тривала близько години, після чого її учасники скрутили плакати й попрямували до місця проведення нової акції. Молодіжне крило грузинської опозиції другий день проводить у Тбілісі пікети коло різних організацій і відомств.

Останніми днями в Грузії влада й опозиція обвинувачують одна одну в зв'язках із Кремлем. У нещодавньому телезверненні Михайло Саакашвілі заявив, що багатотисячну акцію протесту опозиції у Тбілісі організували сили з Росії, які хочуть розвалу Грузії.

У той же час на мітингу один із лідерів партії "Рух за єдину Грузію", депутат парламенту Георгій Тортладзе заявив, що Саакашвілі сам продався Кремлю та що сьогодні вся Грузія фактично знаходиться в руках російського бізнесу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: